Zadeček Verešové nám budiž vzorem! Ukázala ho v kalendáři

13.01.2012, | doma.cz/em

andrea kaliv blanar1 300x200 Zadeček Verešové nám budiž vzorem! Ukázala ho v kalendářiZelenooká kráska křtila kalendář Mystic Andrea 2012. Při fotografování snímku nazvaném Harfa byla velmi odvážná.

Zelenoočka ze slovenské Žiliny křtila zbrusu nový kalendář, plný sexy, ale zároveň magických fotografií, a všechny přítomné svým vzezřením přesvědčila o tom, že pověsti o její kráse vskutku nelžou.

Zeptali jsme se jí na recept na krásu. Se smíchem odvětila: “Na to recept neexistuje. Každý má v sobě jiskru, jde o to, aby ji dokázal poodhalit. U mě je to díky matce přírodě a trošku i mateřstvím. Běhám kolem dětí, to mi pomáhá.”

Zajímalo nás, co ještě dělá pro štíhlou linii. “Přiznám se, že v poslední době pramálo,” řekla Andrea Verešová. “Naštěstí máme rádi sporty, i když nepříliš náročné. A tak v létě plaveme v moři nebo v bazénu, v zimě jezdíme na lyže. Já miluji lyžování, i když se občas píše, že nelyžuji. To není pravda, mám tenhle sport ráda od dětství.”

V jídle se prý Andrea kupodivu v ničem neomezuje. “Mám takovou teorii, že tělo si vždy poví, co potřebuje. To nejdůležitější je brát život s nadhledem a lehkostí, ze všeho se těšit, být optimisty, mít dobrou náladu,” soudí krásná modelka a maminka dvouletého Daniela a čtyřleté Vanessy.