Plesový speciál: Královnou českých plesů je Verešová!

Je doba balů, maturitních plesů a i vesnických tancovaček. Proto jsme pro vás připravili mimořádnou přílohu, v níž se o plesání dozvíte spoustu zajímavého, včetně tajemství královny plesů Andrey Verešové.

24. února 2013

Pro Blesk je jasnou královnou českých plesů modelka Andrea Verešová. Proč vlastně?

Andreu, která se po porodu dvou dětí pyšní dokonalou figurou, někteří kritici módy považují za jemnou, k prvoplánovému efektu inklinující kýčařku. Jiným se naopak její dekorativní outfity líbí, považují je za dráždivě přitažlivé. Zkrátka záleží na gustu publika.

Základní instinkt

každopádně to, Verešové někteří vytýkají, se v plesové garderobě stává předností. Má vlastní názor, slepě nepodléhá najatým stylistům ani návrhářům, od nichž si model půjčí, a udělá jim tak žádoucí reklamu. To se naučila a zároveň se vlastní image nezpronevěřila.

Stejně se zachovala i letos, když vybírala róbu pro Ples v Opeře, na němž se s manželem Danielem objevuje se železnou pravidelností. Tentokrát oblékla kreaci od návrhářky Natali Ruden inspirovanou toaletami hollywoodských hvězd třicátých let. Šaty z hedvábného saténu byly na Andreu dosti střídmé, poměrně sofistikované, Měly čistý hladký dekolt a stavěly na rafinovaně členěném střihu plus efektu povlávajícího rajčího peří na sukni s průstřihy.

Stylu toalety konvenující retro účes a bílé perly noblese nahrály. Jen psaníčko potažené stejným materiálem, ozdobené nemožným kovovým podpisem ) jméno návrhářky) Andreu zradilo. Nicméně i tak ve většině módních rubrik novin a časopisů uspěla. Byla označena za labuť Opery.

Co jiné krásky neumí

Andrea totiž dokáže velké toalety vynést. Dodat společenské exhibici výjimečných večerů očekávaný, v jejím případě uvěřitelný pel pompy a dramatičnosti. Co každá krasavice – byť v působivější róbě, dokonalejším stylingu-neumí.

zdroj: blesk.cz