moderovani

Moderování

Jako moderátorka společenských, charitativních a firemních akcí vystupuje Andrea již řadu let. Ráda se s Vámi podělí o své bohaté zkušenosti a profesionálně odmoderuje právě tu Vaši akci. Na moderování akcí se vždy dokonale připravuje a plně respektuje přání klienta.

Moderování konferencí

Potřebujete seriózní moderátorku, která slovem provede programem celé Vaší konference, ať už je to tisková, vzdělávací nebo firemní konference?

moderovani02 300x214 Moderování

Moderování akce: Oficiální otevření zahrady hotelu Kempinski

Moderování společenských akcí

Mohu vám nabídnout své zkušenosti s moderováním mezinárodních konferencí a projektů jako jsou Dny Evropské Unie , Volby do Evropského parlamentu.

Od osoby moderátora společenských akcí se obvykle vyžaduje seriózní vystupování, lehký humor, vždy ovšem schopnost improvizace a nadhled.

S moderování společenských akcí mám bohaté zkušenosti a ráda se postarám o hladký průběh Vaší společenské akce.

Moderování firemních akcí

Provedu Vaše hosty firemním večírkem včetně uvedení a komentování doplňkových programů, rozhovorů s hosty, vystoupení nebo soutěží.

Moderování plesů

Ples je považován vždy za vrcholně společenskou událost. Úlohou moderátora je být dobrým hostitelem i průvodcem tohoto večera v jedné osobě. Mým přáním je vždy abych byla dobrou hostitelkou a všichni hosté aby si dokázali plně užít slavnostní charakter dané akce.

Moderování veřejných akcí

Andrea má mnoholeté zkušenosti s moderováním veřejných a outdoorových akcí. Například Město her Plzeň, Evropský den v Kutné Hoře, Doubravecké slavnosti , otevírání obchodních domů, oficiální otevření zahrady hotelu Kempinski, Procter and Gamble, Gillette Fusion Proglide, uvedení nového TV seriálu Kauzy podle Kate pro TV Channel, Swarovski, Damiani, otevření klenotnictví Divia, Stavovské divadlo – výročí narození W. A. Mozarta