Andrea Verešová si pořídila Power Plate domů!

Modelka Andrea Verešová bude dnes hlavní hvězdou očekávané přehlídky spodního prádla. Je to poprvé od porodu syna Tobiase, co vystoupí na přehlídkové molo ve spodním prádle. Andrea se na přehlídku pečlivě připravovala cvičením na stroji Power Plate. „Když jsem nabídku na předvádění obdržela, začala jsem přemýšlet jak rychle se dostat po porodu do patřičné formy.

Hledala jsem tu nejefektivnější cestu a objevila jsem vibrační stroj Power Plate, říká Andrea.Tento úžasný stroj mi pomohl zpevnit tělo a tak jsem se rozhodla pořídit si stroj i domů. S manželem máme posilovnu doma jen z důvodu role maminky a pracovní vytíženosti mi nezbývalo příliš času, ale půl hodinku na Power Plate si třikrát v týdnu určitě najdu.“

Vibrační stroje Power Plate se těší velké oblibě zejména díky vysoké efektivitě, nenáročnosti cvičení a dosažení výsledků při časově úsporném cvičení. Doporučená doba tréninku je totiž pouze 20-30 minut třikrát týdně. Představují špičkovou posilovací technologii ve sportovních zařízeních, ale také doma. Jsou ideální pro formování a zpevňování postavy. Navíc je Power Plate neuvěřitelně efektivní v boji s celulitidou.

Fotografie Andrey s trenérkou Zuzanou Bičíkovou